Krtci, Uši přejetý sáňkama, Sedmý schod - live zám

Vstup: zdarma.

Krtci, Uši přejetý sáňkama, Sedmý schod - live zámecká zahrada
POHÁDKOVÁ CESTA LESEM
Trampská osada Llano Estacado každoročně pořádá Pohádkovou cestu lesem.
Letošní ročník, plný her a soutěží nejen pro děti, ale i pro dopspělé, bude startován od 13:30 do 15:00 od Sokolovny, cíl bude na zahradě Clubu ESCAPE, kde dětem i dospělým od 15 hod zpříjemní den country skupina KRTCI ze Střelic. Občerstvení je zajištěno, bude možnost upečení vlastního buřta. Startovné 30 Kč/dítě.
Akce volně naváže na: ČAJ O PÁTÉ
Navzdory názvu vám ve večerních a nočních hodinách k poslechu, zpěvu, tanci, ale i ke vzpomínkám z mládí zahraje na zahradě Clubu ESCAPE v živém vystoupení F&C skupina UŠI PŘEJETÝ SÁŇKAMA ze Skaličky a okolí (od 18 hod do 19:30 hod) a po nich bude následovat rocková skupina SEDMÝ SCHOD z Kuřimi (od 19:30 hod do 23 hod). Čeká vás spousta hezkých písniček, jak českých, tak i zahraničních. Občerstvení - jídlo i pití - je zajištěno Clubem ESCAPE.
Vstup volný.